Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

 

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@ministerstworozrywki.pl

Chełmek

Program informacyjny gminy Chełmek

Historyczne wydarzenie. Wizyta głowy państwa w gminie Chełmek. Małżeństwa, które przeżyły ze sobą 50, 60 i 65 lat odbierały z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego listy gratulacyjne i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. - Prezydent RP bardzo często dostaje na biurko do podpisu wyróżnienia dla par, które przeżyły ze sobą tyle lat. Często się zastanawiałem, jacy ludzie kryją się za tymi nazwiskami. Dlatego tak bardzo się cieszę, że mam dzisiaj możliwość choć trochę Państwa poznać, spojrzeć w oczy i pogratulować - mówił prezydent Bronisław Komorowski. - Spełniły się moje największe marzenia, żeby właśnie w ten sposób uczcić 45-lecie nadania praw miejskich i 600-lecie istnienia Chełmka. Jestem wzruszony - powiedział burmistrz Chełmka Andrzej Saternus.


zobacz pozostałe ›

Najczęściej wyświetlane

Najczęściej komentowane

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona portalu Oświęcimskie24.pl


Nie wybrałeś żadnej opcji w tej ankiecie!

tak
nie
nie mam zdania


wyniki »

OŚWIĘCIM. Dzieci Dzieciom. Zabawa i integracja

Oświęcim, , plin - 05.03.2014 07:55

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Dzieci Dzieciom. Zabawa i integracja
Fot. MG nr 3

To już tradycja. W Miejskim Gimnazjum nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu, po raz szesnasty, gościli uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu, by wspólnie, w ramach karnawałowej zabawy integracyjnej ,,Dzieci Dzieciom”, radośnie spędzić czas.Sala gimnastyczna wyglądała tego dnia bajecznie i kolorowo (to zasługa wolontariuszy pod opieką Stanisławy Pędziwiatr i Marty Dymerskiej). - Już po raz szesnasty z ogromną radością gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu, by wspólnie, w ramach karnawałowej zabawy integracyjnej ,,Dzieci Dzieciom”, przyjemnie spędzić czas - opowiada dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 3 Barbara Faruga

Gości, uczniów, nauczycieli, vipów - pełniącego funkcję prezydenta miasta Janusza Chwieruta, dyrektora Zarządu Szkół i Przedszkoli Miejskich w Oświęcimiu Barbarę Rokowską, dyrektorów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu - Jacka Polaka, Mirosławę Jakimko, Aleksandrę Tworzydło, przedstawicielkę Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach Joannę Karp - witała dyr. Barbara Faruga.

- Uroczystość rozpoczęła się występem uczniów naszego gimnazjum przygotowanym przez nauczyciela wychowania fizycznego pana Bartłomieja Nowaka. Zabawna inscenizacja o perypetiach dziwnego misia została przyjęta entuzjastycznie i zachęciła do dalszej zabawy. Dla gości przygotowano słodki poczęstunek, a tradycyjny pączek w ten ,,tłusty czwartek” był dopełnieniem zabawy - dodaje szefowa MG nr 3.

Rada Pedagogiczna Miejskiego Gimnazjum nr 3 dziękuje wszystkim ludziom dobrego serca, którzy zaangażowali się w realizację tego przedsięwzięcia. - Jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku znowu się spotkamy – dodają w MG nr 3.


Wyświetleń: 1370
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Warto zobaczyć


Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

27.03.2015 - Oświęcim, komentarzy: 0
KOMUNIKAT. Referat Działalności... ››
27.03.2015 - Powiat, komentarzy: 0
SIATKÓWKA. Kęczanin zagra o... ››
27.03.2015 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Transport humanitarny... ››
27.03.2015 - Oświęcim, komentarzy: 2
OŚWIĘCIM. Chciał dać „w... ››
26.03.2015 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Derbowy punkt. Niwa... ››
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
REKLAMA
 

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.12294983863831