Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Dzieci Dzieciom. Zabawa i integracja

Oświęcim, , plin - 05.03.2014 07:55

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Dzieci Dzieciom. Zabawa i integracja
Fot. MG nr 3

To już tradycja. W Miejskim Gimnazjum nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu, po raz szesnasty, gościli uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu, by wspólnie, w ramach karnawałowej zabawy integracyjnej ,,Dzieci Dzieciom”, radośnie spędzić czas.Sala gimnastyczna wyglądała tego dnia bajecznie i kolorowo (to zasługa wolontariuszy pod opieką Stanisławy Pędziwiatr i Marty Dymerskiej). - Już po raz szesnasty z ogromną radością gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu, by wspólnie, w ramach karnawałowej zabawy integracyjnej ,,Dzieci Dzieciom”, przyjemnie spędzić czas - opowiada dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 3 Barbara Faruga

Gości, uczniów, nauczycieli, vipów - pełniącego funkcję prezydenta miasta Janusza Chwieruta, dyrektora Zarządu Szkół i Przedszkoli Miejskich w Oświęcimiu Barbarę Rokowską, dyrektorów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu - Jacka Polaka, Mirosławę Jakimko, Aleksandrę Tworzydło, przedstawicielkę Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach Joannę Karp - witała dyr. Barbara Faruga.

- Uroczystość rozpoczęła się występem uczniów naszego gimnazjum przygotowanym przez nauczyciela wychowania fizycznego pana Bartłomieja Nowaka. Zabawna inscenizacja o perypetiach dziwnego misia została przyjęta entuzjastycznie i zachęciła do dalszej zabawy. Dla gości przygotowano słodki poczęstunek, a tradycyjny pączek w ten ,,tłusty czwartek” był dopełnieniem zabawy - dodaje szefowa MG nr 3.

Rada Pedagogiczna Miejskiego Gimnazjum nr 3 dziękuje wszystkim ludziom dobrego serca, którzy zaangażowali się w realizację tego przedsięwzięcia. - Jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku znowu się spotkamy – dodają w MG nr 3.


Wyświetleń: 3531
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Warto zobaczyć


Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

29.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KARATE-KNOCKDOWN. Brzeszczanie ze... ››
28.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Sprawdź... ››
27.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Wiosenny szlagier w... ››
27.05.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza - FILM ››
22.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KOBIECY FUTBOL. Blisko, coraz bliżej... ››
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.26504492759705