Kontakt

REDAKCJA
redakcja@oswiecimskie24.pl

Paweł Plinta - 515 416 069
pawel@ministerstworozrywki.pl


REKLAMA

Szymon Chabior - 513 413 413

szymon@ministerstworozrywki.pl

Powiat

InfoPowiat - program Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu

Środki finansowe w ramach OSPR, ambitny budżet Powiatu Oświęcimskiego na 2014 rok, polsko-szwajcarskie wsparcie dla DPS w Bobrku oraz nowa sala gimnastyczna w Brzeszczach - to główne tematy nowego programu informacyjnego Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.


zobacz pozostałe ›

Oświęcim

Wieści z Ratusza 27.12.2013

Niedługo powitamy nowy 2014 rok, warto więc przypomnieć sobie wydarzenia mijających 12 miesięcy, które zarejestrowali kamerzyści Wieści z Ratusza. 


zobacz pozostałe ›

Chełmek

Program Informacyjny Gminy Chełmek

Są przedsięwzięcia, które mają wpływ na życie każdego z nas. Kompleksowa modernizacja stacji uzdatniania wody w Chełmku z całą pewnością zalicza się do tego rodzaju kluczowych inwestycji. O wadze i rozmachu zadania opowiada burmistrz gminy Chełmek Andrzej Saternus oraz specjaliści, którzy na co dzień czuwają, by jakość wody w kranach spełniała najwyższe parametry.


zobacz pozostałe ›

Najczęściej wyświetlane

Najczęściej komentowane

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona portalu Oświęcimskie24.pl


Nie wybrałeś żadnej opcji w tej ankiecie!

tak
nie
nie mam zdania


wyniki »

OŚWIĘCIM. Dzieci Dzieciom. Zabawa i integracja

Oświęcim, , plin - 05.03.2014 07:55

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Dzieci Dzieciom. Zabawa i integracja
Fot. MG nr 3

To już tradycja. W Miejskim Gimnazjum nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu, po raz szesnasty, gościli uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu, by wspólnie, w ramach karnawałowej zabawy integracyjnej ,,Dzieci Dzieciom”, radośnie spędzić czas.Sala gimnastyczna wyglądała tego dnia bajecznie i kolorowo (to zasługa wolontariuszy pod opieką Stanisławy Pędziwiatr i Marty Dymerskiej). - Już po raz szesnasty z ogromną radością gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu, by wspólnie, w ramach karnawałowej zabawy integracyjnej ,,Dzieci Dzieciom”, przyjemnie spędzić czas - opowiada dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 3 Barbara Faruga

Gości, uczniów, nauczycieli, vipów - pełniącego funkcję prezydenta miasta Janusza Chwieruta, dyrektora Zarządu Szkół i Przedszkoli Miejskich w Oświęcimiu Barbarę Rokowską, dyrektorów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu - Jacka Polaka, Mirosławę Jakimko, Aleksandrę Tworzydło, przedstawicielkę Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach Joannę Karp - witała dyr. Barbara Faruga.

- Uroczystość rozpoczęła się występem uczniów naszego gimnazjum przygotowanym przez nauczyciela wychowania fizycznego pana Bartłomieja Nowaka. Zabawna inscenizacja o perypetiach dziwnego misia została przyjęta entuzjastycznie i zachęciła do dalszej zabawy. Dla gości przygotowano słodki poczęstunek, a tradycyjny pączek w ten ,,tłusty czwartek” był dopełnieniem zabawy - dodaje szefowa MG nr 3.

Rada Pedagogiczna Miejskiego Gimnazjum nr 3 dziękuje wszystkim ludziom dobrego serca, którzy zaangażowali się w realizację tego przedsięwzięcia. - Jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku znowu się spotkamy – dodają w MG nr 3.


Wyświetleń: 929
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Warto zobaczyć


Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.07.2014 - Powiat, komentarzy: 1
POWIAT. Starosta Krawczyk wizytuje... ››
25.07.2014 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Nowowsianie wrócili z... ››
25.07.2014 - Powiat, komentarzy: 0
GROJEC. Kraksa na Beskidzkiej ››
25.07.2014 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Święto tańca, śpiewu,... ››
25.07.2014 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Koncert zespołu Vołosi na... ››
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
 

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.13412594795227